
Мережевий зарядний пристрій Baseus Mirror Lake Intelligent Black CCALL-BH01
1 175 ₴
- Немає в наявності
- Код: 81571
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Ультра сучасний блок живлення для підзарядки будь-яких гаджетів, смартфонів або планшетів. Модель виконана з якісного поліуретану з матовою поверхнею, яка стильно доповнює зовнішній вигляд пристрою і одночасно захищає від подряпин. Сам блок має 3 USB, сукупною потужністю 3,4 Амп. Компанія Baseus - один з визнаних лідерів виробництва аксесуарів у світі, а тому мікросхемі використовуються всі сучасні системи захисту, які гарантують безпеку в роботі.
Багатьом сподобається наявність дисплея, який демонструє потужність і силу струму в режимі реального часу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Потужність | 15 Вт |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Універсальне |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Стан | Новий |
| Вихідна потужність | 15 Вт |
| Тип роз'єму | USB |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Виробник | Baseus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 175 ₴





