Зарядне швидке BASEUS Speed Quick Charger 2USB 30W
Потужність 30 ватів
2 спідниці порту
Підтримка стандартів QC 3.0+PD
Вихідні роз'єми: 2x USB Type-A
Кількість USB роз'ємів: 2
Технологія швидкого заряджання QC3.0
Вихідний струм, мА 3000
Вихідна напруга, В: 5
Вага, г: 92
Додатково: Вихідна потужність — 30 Вт.
Захист від перевантаження струмом, захист від короткого замикання, захист від перегрівання
Повна назва — мережевий зарядний пристрій Baseus Speed Dual QC3.0 Quick Charger 30W
Артикул CCFS-E02
id mm00 ny00-00013198 ppФР-051189
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Номінальна сила струму | 6 А |
| Потужність | 30 Вт |
| Тип | Мережевий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип роз'єму | USB |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Сила вихідного струму | 5 - 8 А |
| Вихідна потужність | 30 Вт |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴






