
Блок живлення швидкий 18 Вт Qualcomm quick Charge 3.0 AR-QC-02
189 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 82002
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Блок живлення швидкий 18 Вт Qualcomm quick Charge 3.0 AR-QC-02
Потужний зарядний пристрій із підтримкою швидкого заряджання
18 ватт
Підтримує такі режими заряду
5 вольтів — 3.5 Ампера
9 вольтів — 2 Ампери
12 вольтів — 1.5 Ампера
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qualcomm |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір | Білий |
| Номінальна сила струму | 3.5 А |
| Потужність | 18 Вт |
| Тип | Мережевий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип роз'єму | USB |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 18 Вт |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 189 ₴



