
Блок живлення 65W Hoco N16 зарядний адапттер 3 порт з кабелем Type-C
1 275 ₴
- Немає в наявності
- Код: 82393
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Блок живлення 65W Hoco N16 зарядний адапттер 1USB + 2 Type-C
Тип - зарядний адаптер, СЗУ, універсальний блок живлення
Сила 65 Ват
- Висока потужність 65 Вт
- Всі порти USB-C підтримують швидку зарядку
- Підтримка декількох протоколів швидкої зарядки, зокрема PD3.0, QC4 +, QC3.0
- Три вихідні порту - два порти Type-C і один порт USB можуть заряджати три пристрої одночасно
- Кабель Type-C - Type-C у комплекті
Мережевий заряд Hoco N16 65W належить до нового покоління зарядних пристроїв.
Вихідний потужність режиму PD у 65 Вт достатньо для харчування невеликого ноутбука, наприклад MacBook.
Швидка зарядка - Quick Charge 3.0, PD
Вихідні інтерфейси USB - порт 1 штука, Type-C - 2 штуки
Кабель у комплекті - Є
Колір - Білий
Гарантія - 12 місяців
id mk87355 km000071388 up25372
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Швидка зарядка | Так |
| Потужність | 65 Вт |
| Колір | Білий |
| Призначення | Універсальне |
| Напруга живлення | 220 В |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Номінальна сила струму | 5 А |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Стан | Новий |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Сила вихідного струму | 5 - 8 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 275 ₴







