
Зарядний пристрій Usams Travel Charger LED Display 3 usb US-CC035
299 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 82689
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Зарядний пристрій Usams Travel Charger LED Display 3 usb US-CC035
Тип — Зарядний пристрій, Блок живлення, мережевий адаптер, ЗЗП
- Наявність LED-дисплея
- Кількість портів 3 USB
-
Сила струму 2.4 ампера
-
Потужність 12 ватів
Usams US-CC035 — ультрасучасний мережевий блок живлення для підзаряджання будь-яких ґаджетів, смартфонів або планшетів. Модель виконана з якісного поліуретану, який стильно доповнює зовнішній вигляд пристрою, а також зносостійкий.
Usams — один із визнаних лідерів виробництва аксесуарів у світі, тому в мікросхемі використовуються всі сучасні системи захисту, які гарантують безпеку в роботі.Многим сподобається наявність дисплея, який демонструє потужність і силу струму в режимі реального часу.
Модель — Usams US-CC035
id of280122 mk72172
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Usams |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Чорний |
| Номінальна сила струму | 2.4 А |
| Потужність | 12 Вт |
| Тип | Мережевий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Вихідна потужність | 12 Вт |
| Стан | Новий |
- Ціна: 299 ₴





