
Штатив трипод A32 Bluetooth з тримачами для 2 телефонів 160 см
399 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 82827
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Штатив тринога заввишки до 160 см
Одночасно й бездротовий монопод, і трипод підставка
Селфи-стик штатив 3 в 1
Тримачі для 2 телефонів
Блютуз кнопка пульт у комплекті
Оригінальна назва — Monopod-Tripod A32 with Bluetooth for 2 phones 160 cm
Portable tripod stand A32 - 1.6m
id se050522 mm 2000001276693
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Тип | Трипод |
| Кількість секцій | 4 |
| Максимальне навантаження | 5 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Максимальна висота штатива | 1600 мм |
| Особливості | Дистанційне управління |
| Довжина у складеному стані | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴




