
Мережевий зарядний пристрій LDNIO DL-AC66 Wall Charger 2 USB + кабель Iphone
449 ₴
- Немає в наявності
- Код: 82858
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Мережевий зарядний пристрій LDNIO DL-AC66 Wall Charger 2 USB + кабель Iphone
- 2 usb порти
- Автопідбір сили струму
- Кабель лайтінгів у комплекті
Такий аксесуар знадобиться будь-якому, хто має сучасний електронний девайс.
Вчасно зарядити батарею від електромережі допоможе мережевий адаптер. Він під'єднується до стандартної розетки електромережі та за допомогою USB роз'єму та кабелю до ґаджета, що потребує підзаряджання. Безпечно та правильно зарядити батарею ви зможете з цим аксесуаром.
Мережевий зарядний пристрій LDNIO DL-AC66 призначений для заряджання пристроїв з USB портами від мережі.
Особливості цього пристрою:
1. Має 2 USB гнізда — можна заряджати одночасно 2 пристрої.
2. Сумарний струм на виході — 2.4 А
3. До комплекту входить кабель USB — Lightning
id km000040382 km701255
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LDNIO |
| Призначення | Універсальне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Номінальна сила струму | 2.4 А |
| Потужність | 12 Вт |
| Тип | Мережевий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип роз'єму | USB |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Вихідна потужність | 12 Вт |
| Стан | Новий |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
- Ціна: 449 ₴




