
Твердотільний накопичувач 512Gb SSD Mibrand Caiman ссд-диск
3 599 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 82947
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Твердотільний накопичувач 512Gb SSD Mibrand Caiman ссд-диск
- Тип диска: SSD
- Об'єм накопичувача: 512Gb
- Швидкість читання: 550 MB/s
- Швидкість записування: 460 MB/s
- Форм-фактор: 2.5"
- Інтерфейс: SATA3
- Тип пам'яті: TLC 3D
Артикул MI2.5SSD/CA512GB
Гарнтія 3 роки
Id kosmMI2.5SSD/CA512GB mctr228620
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mibrand |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Тайвань |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Вид | Внутрішній |
| Стан | Новий |
| Тип диска | SSD |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Сумісність інтерфейсу | SATA (SATA/150), SATA II (SATA/300), SATA III (SATA/600), SATA Revision 3.1 |
| Зовнішня швидкість передачі даних | 560 Мб/сек |
| Внутрішня швидкість передачі даних | 500 Мб/сек |
| Клас якості | Original |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512 GB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 599 ₴





