
Зарядний пристрій HOCO DC01 Max Porcelain блок живлення 2 USB 2.1 A
199 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 19163
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Зарядний пристрій HOCO DC01 Max Porcelain блок живлення 2 USB 2.1 A
1. Матеріал: Пластик ABS+ PC
2. Вихід: USB1/2; DC5V/2.1A
Загальний Вихід: DC5V/2.1A
3. Подвійний USB Порт з інтелектуальною ідентифікацією напруги
Гарантія 12 міс.
- Бренд Hoco
- Сила тока - 2.1A
- Тип — Блок живлення Адаптер мережевий, Зарядний пристрій
- Виходи 2 USB-A
- Чорний колір
Артикул 6931474758088
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Швидка зарядка | Ні |
| Потужність | 10.5 Вт |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Універсальне |
| Напруга живлення | 220 В |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Номінальна сила струму | 2.1 А |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Стан | Новий |
| Вихідна потужність | 10.5 Вт |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Тип роз'єму | USB |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Сила вихідного струму | 1.5 - 2 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199 ₴






