
Автомобільна урна Baseus Dust-free Vehicle-mounted Trash Can контейнер для сміття CRLJT-A02
699 ₴
- Немає в наявності
- Код: 19224
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Автомобільний контейнер для сміття Baseus Dust-free Vehicle-mounted Trash Can
Комфортна подорож
Містка автомобільна урна Baseus Dust-free Vehicle-mounted Trash Can стане вірною супутницею будь-якого сучасного водія та дасть змогу своєчасно позбуватися сміття в машині. Цікава конструкція та якісне виготовлення з висококласних матеріалів гарантує тривалий термін експлуатації виробу та комфорт експлуатації.


Чистота та лад
Поїздки з дітьми, зазвичай, супроводжуються веселими перекусами та іншими розвагами, тому в салоні може зібратися солідна купа сміття. Під час тривалої подорожі або у разі простоїв у корках також можливі перерви на чай. Щоб не складати всі непотрібні фантики, стаканчики та харчові контейнери безпосередньо в салоні машини досить придбати стильну автомобільну урну й автоподорожі стане набагато приємнішою.
Ергономічний дизайн
Вдало продумана конструкція та застосування новітніх технологій виробництва дали змогу створити справді унікальний продукт із підвищеним терміном експлуатації. Практичні матеріали збирання забезпечують високу зносостійкість і простоту обслуговування. Елегантний, сучасний дизайн виробу дасть змогу гармонійно вписати місткість у будь-який салонний інтер'єр.


Збирання на рівні
Полегшений каркас із суміші полікарбонату й АБС-пластику гарантує показний зовнішній вигляд і стійкість до механічних пошкоджень. Будь-які подряпини та потертості практично не видно на ідеально рівному матовому покритті. Також модель Dust-free вирізняється підвищеною ударостійкістю та стійкістю до різних агресивних чинників (температура, уФ-промені тощо).
Простота користування
Конструкція контейнера передбачає спеціальний знімний елемент, що дає змогу вільно закріпити сміттєвий пакет і акуратно зафіксувати його. Також легко можна спустошити бак, швидко вийнявши мішок із вмістом. У комплекті постачання передбачений цілий набір пакетів для сміття, чого досить для активного користування впродовж декількох тижнів, а то й місяців.


Відповідний розмір
М'яка обтічна форма й оптимальний розмір контейнера дають змогу легко розмістити виріб у стандартному підскляннику на передній панелі авто або акуратно сховати в будь-якому затишному куточку: на бічних дверях або в підлокітнику. Номінальний об'єм виробу ідеально підходить для щоденного користування й дасть змогу вмістити все непотрібне разом.
| Тип | Урна |
|---|---|
| Кріплення | У підсклянник |
| Матеріал | Пластик |
| Додатково | Вологостійка конструкція Об'єм: 800 мл |
| Колір | Білий |
| Габарити | 89 × 89 × 157.5 мм |
| Вага | 290 г |
У комплекті 3 рулони сміттєвих пакетиків
Артикул (CRLJT-A02)
Колір White
id ci727386
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Висота | 157 мм |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Діаметр нижньої частини | 89 мм |
| Тип попільнички | Універсальна |
- Ціна: 699 ₴


