
Блок живлення швидкий зарядний Huawei quick charge 9v 2a USB оригінал
224 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 19234
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Блок живлення швидкий зарядний Huawei quick charge 9v 2a USB оригінал
Саме оригінальний Huawei Quick Charge
Зарядні режими 5-9V при 2A
Швидкий зарядний пристрій
Потужність 18 ватів
Оригінальний зарядний пристрій для Huawei з одним портом USB. Забезпечує швидке заряджання за допомогою технології Huawei quick charge.
Він має компактний розмір і ідеально підходить для живлення електронних пристроїв, як-от телефони та планшети. Завдяки миттєвому заряджанню потужністю 18 Вт, ваше обладнання може відновити повну потужність у кілька разів швидше, ніж у разі використання стандартних зарядних пристроїв. Виготовлений із вогнестійкого ПК, він витримує падіння й надмірне нагрівання. Аксесуар обладнаний інтелектуальною схемою керування, що регулює оптимальну напругу відповідно до конкретного обладнання. Пристрій отримає рівно стільки струму, скільки необхідно для відновлення якнайшвидше, без ризику пошкодження батареї.
Артикул HW-090200EH0
id se051022
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Huawei |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Швидка зарядка | Так |
| Потужність | 18 Вт |
| Колір | Білий |
| Призначення | Універсальне |
| Напруга живлення | 12 В |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Номінальна сила струму | 2 А |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Стан | Новий |
| Вихідна потужність | 18 Вт |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Тип роз'єму | USB |
| Сила вихідного струму | 1.5 - 2 А |
- Ціна: 224 ₴





