Блок живлення Xiaomi TPA-10M050100VU01
Зарядний пристрій для ТВ-приставки Mi TV Stick MDZ-24-AA
Шло в комплекті
Саме оригінал
5 вольтів
1 ампер
ПЗБ-вихід
Він же — Мережевий адаптер, блок живлення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Мережевий |
| Швидка зарядка | Ні |
| Потужність | 5 Вт |
| Номінальна сила струму | 1 А |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Стан | Новий |
| Вихідна потужність | 5 Вт |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Тип роз'єму | USB |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Сила вихідного струму | 1 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 135 ₴





