
Автомобільний контейнер для сміття Baseus Dust-free Vehicle-mounted Trash Can (CRLJT-A02)
699 ₴
- Немає в наявності
- Код: 19258
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Автомобільний контейнер для сміття Baseus Dust-free Vehicle-mounted Trash Can (CRLJT-A02)
Містка автомобільна урна Baseus Dust-free Vehicle-mounted Trash Can стане вірною супутницею будь-якого сучасного водія та дасть змогу своєчасно позбуватися сміття в машині. Цікава конструкція та якісне виготовлення з висококласних матеріалів гарантує тривалий термін експлуатації виробу та комфорт експлуатації.
Особливості
- Комфортна подорож
- Чистота та лад
- Ергономічний дизайн
- Збирання на рівні
- Простота користування
- Відповідний розмір
Технічні характеристики:
- Матеріал: Пластик
- Об'єм: 800 мл
- Конструкція: Вологостійка
- Габарити 89 × × × 157.5 мм
- Вага 290 г
У комплект входить:
- Автомобільний контейнер для сміття Baseus Dust-free Vehicle-mounted Trash Can CRLJT-A02 (Білий)
- Пакети — 90 шт.
id se221022 Cci727386
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Висота | 157 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Підсвічування | Ні |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Діаметр нижньої частини | 70 мм |
| Діаметр верхньої частини | 89 мм |
| Тип попільнички | Універсальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴






