
Зарядний пристрій HOCO N21 Topspeed USB-A + USB-C 30W білий (6931474757777)
515 ₴
- Немає в наявності
- Код: 19286
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Зарядний пристрій HOCO N21 Topspeed USB-A USB-C 3 A QC3.0 PD30W
Швидкий блок живлення на 2 порти, потужністю 30W
Він же — Блок швидкого заряджання HOCO N21, Мережевий зарядний пристрій
Дає змогу заряджати ноутбуки — макбук із потужністю заряджання 30 ватів
СЗУ HOCO N21 Topspeed USB-A/USB-C/3A/QC3.0/PD30W
Сила тока 3A
Підтримка стандартів QC3.0 PD30W
Штрих код 6931474757777
id tuv-12498 mm-6931474757777
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 30 Вт |
| Потужність | 30 Вт |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Напруга живлення | 220 В, 12 В, 5В |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Кількість роз'ємів | 2 |
| Технології швидкого заряджання | Quick Charge 3.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 515 ₴



