
Сушарка для взуття Sothing Zero Shoes Dryer 20w DSHJ-S-1904C з таймером біла
1 299 ₴
- В наявності
- Код: 14017
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Сушарка для взуття Sothing Zero Shoes Dryer 20w (DSHJ-S-1904C) — невеликий, але дуже потужний пристрій, який швидко висушить ваше взуття та шкарпетки. У мокру та дощовиту погоду дуже легко промочити ноги, що створює не тільки неприємні відчуття, але й загрожує здоров'ю. У сушарку вбудований нагрівальний елемент PTC. Простота дизайну та низьке енергоспоживання забезпечують економічність цього пристрою. Важлива властивість елементів PTC — їхня пожежо- та вибухобезпека. Температура ядра нагрівального елемента досягає 150 °C, поверхня підтримує постійну температуру, що становить 55-60 °C. Ця температура вбиває всі мікроорганізми та не дає розмножуватися бактеріям, що спричиняє неприємний запах.
Рівномірне та швидке висушування
Два нагрівальні елементи розміщені на двох кінцях кільцеподібної пластини, яка може рівномірно розсіювати тепло, прискорюючи випаровування води та змушуючи вологе взуття швидко ставати сухим.
Продумана конструкція
Шнур живлення підходить до сушарки під кутом 90°, що дає змогу уникнути переломів у місці з'єднання та підвищує зручність встановлення сушарки.
Циркуляція гарячого повітря без "мертвих зон"
Поверхня виробу забезпечена 1926 прорізами. Сушіння рівномірно просушує підошву та верхню частину взуття, утворюючи циркуляцію гарячого повітря в замкнутому просторі.
Для взуття різних розмірів
Продовжується конструкція, що зберігає ефективність сушіння на високому рівні незалежно від розміру взуття.
Матеріали
Сушарка виготовлена з вогнетривких і вогнестійких матеріалів. Автоматичний процес карбонізації зупиняє процес горіння, забезпечуючи надійну роботу.
Зручний розмір, невелика вага та стабільна робота роблять сушарку Sothing Loop Stretchable незамінним помічником удома, в офісі та подорожах. Ваше взуття завжди буде сухим.
id rf-00
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sothing |
| Область застосування | сушка взуття |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 17.4 мм |
| Ширина | 6.8 мм |
| Глибина | 3.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кнопка вмик./вимк. | Так |
- Ціна: 1 299 ₴











