
Зарядний пристрій для акумуляторів LiFePO4 36 V (43.2 V)-5A-180W-C13
1 732 ₴
- Немає в наявності
- Код: 17022
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Зарядний пристрій для акумуляторів LiFePO4 36 V (43.2 V)-5A-180W-C13
Зарядний пристрій 36V (43.2 V)-5A-180W-C13 використовують для заряджання літій-залізо-фосфатних акумуляторних батарей.
Для заряджання LiFePO4 акумуляторів за допомогою спеціальних пристроїв використовують такий алгоритм: постійний струм/постійна напруга. Такий принцип забезпечує швидке заряджання АКБ без ризику перезарядження.
Щоб продовжити термін експлуатації та уникнути пошкодження батареї, літій-залізо-фосфатні акумулятори не рекомендується заряджати пристроями, призначеними для інших типів АКБ.
Технічні характеристики.
Вхідна напруга: AC 110-240V
Вихідна напруга: 36V
Вихідний струм: 5A
Світлодіодна індикація (червоний — йде заряд; зелений — батарея заряджена)
id lp-19301
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Напруга живильної мережі | 220 В, 230 В |
| Напруга зарядки | 36 В |
| Струм заряду | 5 А |
| Номінальна потужність | 180 Вт |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Тип індикатора | Світлодіод |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 732 ₴




