
Набір реєстратор і камера задня 70mai Dash Cam A800s + Midrive RC06
8 400 ₴
- В наявності
- Код: 17131
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Набір реєстратор і камера задня 70mai Dash Cam A800s + Midrive RC06
Техніка підтримує роздільну здатність 4K UHD (3840x2160), що стало запорукою ідеальної чіткої картинки з чудовою деталізацією. Рівеньом чого ви б не стали, всі деталі будуть зафіксовані та чітко помітні. Чіткість кадру чудова навіть у процесі руху.
Сумісність із камерами заднього огляду дасть змогу здійснювати одночасну фіксацію з передньої й задньої частин авто. Повноцінний огляд з усіх боків дає максимум безпеки на дорозі, даючи змогу зосередитися на керуванні автомобілем і не відвертати увагу на дрібниці. 70mai A800S з камерою заднього огляду утворюють ідеальний тандем.
У нічний час, коли немає світла для роботи оптики, у справу вмикається обладнання з технологією 3D DNR та інтелектуальними алгоритмами оброблення зображення.
Технологія реєстратора реагує на зменшення відстані в потоці між авто, занадто близьке до вас оперення та інші потенційно аварійні моменти, яких можна легко уникнути.
Навіть коли ви вирушаєте відпочивати, відеореєстратор 70mai A800S і далі працює. G-сенсор орієнтований на моніторинг раптових струсів і зіткнень, які відбуваються, коли вас немає в авто і воно нерухомо. Відразу ж вмикається відеофіксація, а власнику справляється екстрене повідомлення.
Огляд
Функції — FCWS/ADAS, G-сенсор, GPS, LDWS, WiFi
Процесор-SigmaStar SSC8629G
Сенсор- Sony IMX415
Роздільна здатність відео 3840x2160
Частота відео 30 кадрів/сек
Формат відео H.264, Mp4
Кут огляду — 140°
Запис звуку — Є
Активація запису — Автоматично під час вмикання, Вручну
Діагональ екрана — 3.0
Тип екрана — LCD
Порти та роз'єми — Cлот для карт пам'яті SD/MMC, microUSB
Максимальний обсяг карти пам'яті — 128 ГБ
Тип кріплення — Наклейка
Ємність акумулятора: 500 мА·год
Максимальна роздільна здатність відеознімання: 4K (3840 x 2160)
Роздільна здатність дисплея: 320 х 240
Кут огляду камери заднього огляду: 130°
Процесор камери заднього огляду: Fullhan FH8536H
Датчик камери заднього огляду: Galaxycore GC2053
Кадри за секунду: 30
Роздільна здатність: 1920x1080
Об'єктив: 2G2P / F2.0
Довжина кабелю: 5.5 м
Мова: Російська, Англійська
Комплектація: Відеореєстратор
Камера заднього огляду
Автомобільний зарядний пристрій
Кабель для заряджання/живлення
Кабель для під'єднання задньої камери
Кріплення на двосторонньому скотчі
Лопатка для прокладання кабелю
Антистатична плівка
Інструкція
Гарантійний талон
Коробка
id
dany0042 ci841551
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 70Mai |
| Кількість камер | 2 |
| Дозвіл запису | 3648x2752 |
| Максимальна частота кадрів відео | 60 кадрів/с |
| Підтримувані формати флеш-карт | microSD |
| Режим запису | Безперервна, Циклічна |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Стабілізатор зображення | Так |
| Датчик удару | Є |
| Наявність GPS | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Автономне живлення | Є |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 87.5 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Висота | 53 мм |
- Ціна: 8 400 ₴






