
IP камера Imou Cue 2c IPC-C22CP
1 550 ₴
- В наявності
- Код: 16064
- +380 (67) 249-48-482ий номер
IP камера Imou Cue 2c IPC-C22CP
Wi-Fi камера для внутрішнього відеоспостереження з неймовірно стильним дизайном і дивовижно широкою функціональністю. Немов космічний робот із майбутнього, вона стає інструментом інтелектуальної охорони вашого простору:
Тут реалізована спеціальна технологія оброблення зображень, яка дає змогу миттєво ідентифікувати людину. Від фіксації руху до аналізу зображення проходять частки секунди. Камера тієї ж години надсилає повідомлення на ваш смартфон. Ви миттєво дізнаєтеся про порушення периметра та позбавлені від зайвої інформації — пристрій не реагує на хатніх тварин або птахів, що пролітають за вікном.
Камера реагує не тільки на рухи, але й на нехарактерні звуки. Бавовні, крики, вибухи — якщо подібне відбувається у вашому домі, камера повідомить про це за допомогою повідомлення.
Характеристики:
Виробник: IMOU
Роздільна здатність: 2.0 Мп
Роздільна здатність відео: Full HD, 1920*1080
Тип: Внутрішня IP камера
Тип підключення: Wi-Fi, бездротова
Кут огляду за горизонталлю: 89°
Можливість нічного знімання: Є
Інфрачервона підсвітка: до 10 м
Мікрофон: Є
Запис звуку: Є
Тип матриці: 1/2.7” 2Mп Progressive CMOS
Відеостиснення: H.265
Швидкість записування: 25/30 fps
Детектор руху: Є
Робоча температура: -10 C ~ + 45 C
Сповіщення у разі виявлення руху: PUSH повідомлення на смартфон
Тип об'єктива: 3,6 мм об'єктив із фіксованою фокусною відстанню
Бездротовий WiFi зв'язок: WiFi 802.11 b/g/n 2.4GHz
Мережеві протоколи: ONVIF
Підтримка карт пам'яті: Micro SD до 256 Гб
Колір корпусу: Білий
Матеріал корпусу: Пластик
Запис/ Зберігання: SD card, Хмарний сервіс, NVR
id
dany0059
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Міні |
| Застосування | Внутрішня |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.7" |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Перемикання режимів "День/ніч" | Програмне |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Так |
| Загальні | |
| Ширина | 68 мм |
| Висота | 106.6 мм |
| Вага | 135 г |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 33.0 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Wi-Fi |
| Ємність акумулятору | 0.0 |
| Особливості | Карти пам'яті, Wi-Fi |
| Підтримка Full HD | Да |
| Формати запису | Full HD |
- Ціна: 1 550 ₴






