
IP-камера зовнішня Mi Outdoor Camera AW300 2K 3MP IR + LED підсвітки
2 770 ₴
2 437,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: 17158
- +380 (67) 249-48-482ий номер
IP-камера зовнішня Mi Outdoor Camera AW300 знімає чіткі та деталізовані відео у форматі 2К, повноколірні світлодіоди дають змогу отримати кольорове відео навіть в умовах повної темряви. Зона фокусування гарантує інтелектуальне виявлення руху без помилкових спрацьовувань. Завдяки двобічному голосовому зв'язку ви зможете контактувати з відвідувачами дистанційно. А захист від води та пилу дасть змогу камері працювати навіть у складних погодних умовах.
У камері Mi Outdoor Camera AW300 використовуються надчіткий датчик 3 МП і професійний оптичний об'єктив, за допомогою яких ви отримаєте відео в роздільній здатності 2К, на якому чудово помітні всі деталі. Камера однаково ефективна як удень, так і вночі, адже технологія WDR гарантує високу якість записування в будь-яких умовах.
Білі вогні автоматично вмикаються у разі виявлення руху, щоб камера могла записати кольорове відео. Якщо в зоні дії камери все спокійно, ведеться чорно-білий запис.
Встановлюйте в застосунку Xiaomi Home зону фокусування в тих місцях, які вимагають особливої уваги. У разі виявлення підозрілого руху в цій зоні, ви негайно отримаєте повідомлення на свій смартфон. Ви також зможете фільтрувати повідомлення, які повідомляють про активність за межами зони фокусування.
У разі виявлення незнайомих у зоні фокусування камера автоматично активує звукову тривогу, що супроводжується миготливими вогнями, щоб відлякати злочинців.
- Вбудований потужний динамік і якісний мікрофон дають можливість спілкуватися з людьми за зачиненими дверима.
- Завдяки чіткому передаванню голосу на відстань до 7 метрів ви зможете з'ясувати в відвідувача ціль візиту навіть без особистого контакту.
- У разі, якщо датчики відкритих дверей або вікон виявляють небезпеку, вони можуть взаємодіяти з камерою, щоб записати відео та надіслати повідомлення вам.
- Камера також може активувати звуковий і візуальний сигнал тривоги.
- У застосунку Mi Home/Xiaomi Home ви зможете об'єднати роботу до 4 камер і стежити за територією, переглядаючи на екрані відео з 4 камер одночасно.
- Пиловологозахист за стандартом IP66 надійно захищає камеру від впливу несприятливих погодних умов.
- Завдяки чипу Mi Home Security і передовому алгоритму шифрування AES-128 ваша конфіденційна інформація є під надійним захистом.
- Технологія кодування відео H.265 забезпечує стабільне з'єднання і плавне передавання відео на смартфон без лагів і затримок.
Роздільна здатність: 3 Мп (2K), що забезпечує чітке зображення з максимальною роздільною здатністю 2304*1296 пікселів.
Нічне бачення: Камера оснащена двома інфрачервоними діодами (850 нм) та двома білими LED-прожекторами для повноколірного нічного режиму.
Дальність виявлення: Алгоритми ШІ дозволяють розпізнавати людей на відстані до 7 метрів, а транспортні засоби — до 25 метрів
Зум: Підтримується 6-кратний цифровий зум у застосунку.
Живлення — Дротове
Інтерфейс-під'єднання Wi-Fi
Встановлення — Усередині приміщення, Вуличне (всепогодна)
Тип камери — Підвісна
Поворотний корпус — Є
Матриця - Роздільна здатність 2304x1296
Тип об'єктива — Монофокальний
Фокусна відстань — 4 мм
Функція освітлення — Так - інфрачервоне + 2 білі LED діоди (прожектори)
Підтримувана ОС - Android, iOS
Робоча напруга — 12 В
Робоча температура — -30°C + 60°C
- Мобільний застосунок
- Слот для карти пам'яті
Комплектація:
- Камера
- Адаптер живлення
- Позиціонувальна наклейка
- Розпірний болт 3 шт.
- Болт 3 шт.
- Водонепроникна стрічка
- Інструкція
Артикули - BHR6816GL, BHR6816EU, MBC20
id yul-210326 al-973883
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | Wi-Fi |
| Форм-фактор | Циліндричний (bullet) |
| Застосування | Вулична |
| Роздільна здатність (Мп) | 3 |
| Формат стиснення | H. 265, H. 264, H.264+/H.264, H.265+/H.265, MJPEG |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Перемикання режимів "День/ніч" | Програмне |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 20 м |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Дальність LED підсвічування | 7 м |
| Загальні | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP66 |
| Напруга | 12 В |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Довжина | 173 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 75 мм |
| Вага | 249 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність LED-підсвітки | Так |
- Ціна: 2 437,60 ₴





