Зарядний пристрій BASEUS GaN2 Pro Quick Charger 100 W 4 порти (CCGAN2P-L01)
- Цвет: Чорний
- Тип Зарядного Пристрої: Стаціонарна
- Кількість портів: 4
- Кабель у комплекті: Немає
- Тип швидкого заряджання: Power Delivery (USB-PD) , Quick Charge 4.0/4.0 plus
- Бренд: Baseus
- Тип роз'єму: USB Type-A , USB Type-C
- Сила струму, А: 5
- Потужність, Вт: 100
- Гарантія, місяців: 6
Мережевий зарядний пристрій Baseus GaN2 Pro Quick Charger 2C+2U 100 W EU Black від виробника Baseus,
колір Чорний артикул CCGAN2P-L01
id tuv17083 up00
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Сила вихідного струму | 5 - 8 А |
| Напруга живлення | 220 В |
| Тип | Мережевий |
| Виробник | Baseus |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Швидка зарядка | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Потужність | 100 Вт |
| Номінальна сила струму | 5 А |
| Призначення | Універсальне |
| Вихідна потужність | 100 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 364 ₴







