
Зарядний пристрій 4 порти Baseus GaN2 Pro 100 Вт (2Type-C + 2 USB) чорний CCGAN2P-L01
4 364 ₴
- Немає в наявності
- Код: 339716
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Baseus GaN2 Pro Quick Charger 100 W (2Type-C + 2 USB) — це потужний мережевий зарядний пристрій, обладнаний роз'ємами Type-C і USB.
Основні характеристики:
- обладнано 4 роз'ємами: 2 Type-C + 2 USB;
- максимальна потужність: 100 В;
- підтримує швидке заряджання; дає змогу заряджати 4 пристрої одночасно;
- підходить для заряджання ноутбуків, смартфонів, планшетів тощо;
- Використовується технологія GaN2 Pro;
- LED-індикатор процесу заряджання;
- 6 рівнів вбудованого захисту;
- корпус із полікарбонату. Матеріал: ABS + PC пластик
Технологія GaN2 Pro
Використання нітриду галію й сучасних інтелектуальних технологій дає змогу створювати компактні зарядні пристрої з високою потужністю й надійним профілем безпеки.
Багатофункціональні роз'єми
Universal Type-C і USB дають змогу під'єднувати продукти Apple, Samsung, Xiaomi, Huawei, а також портативні акумулятори, кейси бездротових навушників, настільних ламп та іншої мобільної електроніки — для цього потрібна тільки наявність відповідного кабеля.
Порти Type-C розвивають потужність до 100 Вт під час під'єднання до одного пристрою та здатні швидко заряджати ноутбуки.
Також можна під'єднати до 4 пристроїв одночасно із загальною вихідною потужністю 95-98 Вт.
Підтримка різних протоколів швидкого заряджання, включно з PD 3.0 і QC 3.0, забезпечує відновлення заряду батареї втричі швидше, ніж стандартний зарядний пристрій. Наприклад, iPhone 12 заряджається на 50% всього за 30 хвилин.
Захисні властивості
<p>Поєднання передових технологій (GaN2 Pro, BCT, BPS) забезпечує вашим ґаджетам 6-рівневий захист від надмірної напруги, перезаряджання, перегрівання, короткого замикання й електростатики.Корпус із міцного пластику стійкий до зношування і має тривалий термін експлуатації.
Артикул CCGAN2P-L01
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 5 А |
| Сила вихідного струму | 4 - 4.9 А |
| Вихідна потужність | 100 Вт |
| Потужність | 100 Вт |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
- Ціна: 4 364 ₴








