
Швидкий зарядний пристрій Baseus GaN2 100 Вт + кабель Type-C до Type-C (1.5 м)
2 273 ₴
- Немає в наявності
- Код: i29720
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Швидкий зарядний пристрій Baseus GaN2 100 Вт + кабель Type-C до Type-C (1.5 м)
Бренд Baseus
- Контроль якості
- Вихідний роз'єм: Тайп-C
- Вихідний струм: від 3А
- Швидке заряджання
- Кабель у комплекті: type-C — Type-C
- Технологія GaN
Baseus GaN2 Fast Charger 100 W + кабель Type-C до Type-C 100W (1,5 м) — це потужний мережевий зарядний пристрій, обладнаний роз'ємом Type-C.
Основні характеристики:
- обладнаний роз'ємом Type-C;
- максимальна потужність: 100 В;
- підтримує швидке заряджання;- підходить для заряджання ноутбуків, смартфонів, планшетів тощо;- використовується технологія GaN2;
- 6 рівнів вбудованого захисту;
- оснащен кабелем Type-C to Type-C 100 Вт 1,5 м.
Технологія GaN2
Використання нітриду галію й інтелектуальних технологій останнього покоління дає змогу створювати компактні зарядні пристрої з високою потужністю і надійним профілем безпеки.Зарядний пристрій постачається в комплекті з кабелем Type-C до Type-C, що дає змогу під'єднувати до живлення продукти Apple, Samsung, Xiaomi, Huawei.
Заряджайте смартфони, планшети, ноутбуки, бездротові навушники та іншу мобільну електроніку.
Багатопротокольна підтримка швидкого заряджання містить PD 3.0, QC 5, PPS і, у поєднанні з живленням зарядного пристрою та кабелем потужністю 100 Вт, дає змогу заряджати навіть енергоємні ґаджети за короткий час: наприклад, MacBook Pro 13" повністю заряджається лише за 2 години.
Захисні властивості
Поєднання технологій GaN2, BCT, BPS створює 6 рівнів захисту, захищаючи ваші ґаджети від надмірної напруги, перезаряджання, перегрівання, короткого замикання й впливу статичної електрики.
Міцний пластиковий корпус і гнучке обплетення кабелю TEP забезпечують тривалий термін експлуатації.
Артикул TZCCGAN-L01
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 5 А |
| Вихідна потужність | 100 Вт |
| Потужність | 100 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Виробник | Baseus |
- Ціна: 2 273 ₴



