
Комплект зарядний Hoco N25 Maker (2 USB) + Кабель MicroUSB чорні 6931474782113
199 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 330051
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Зарядний пристрій Hoco N25 2xUSB-A (2.1A) + кабель MicroUSB чорний
Тип: Мережева зарядка та кабель, зарядний пристрій на 2 спідниці зі шнуром, блок живлення та кабель Набір 2 в 1
два виходи USB
Розміри та вага паковання (1): 0,15 x 0,1 x 0,03 м, 0,07 кг
Торгова марка: Hoco
Цвет: Чорний
Штрих код 6931474782113
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Номінальна сила струму | 2.1 А |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Вихідна потужність | 10.5 Вт |
| Потужність | 10.5 Вт |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Ні |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199 ₴






