
Автомобільний зарядний пристрій для відеореєстратора штекер mini-USB — 2 A 3m
240 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 300701
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Автомобільний зарядний пристрій для відеореєстратора 2A/3m — надійний пристрій для заряджання телефонів і планшетів, який автоматично регулює вихідну потужність залежно від запасу місткості пристрою, до якого він під'єднаний.
Деталі корпусу виготовлені з пластику високої якості, що робить тактильні відчуття власника пристрою дуже приємними.
Компактні розміри адаптера не відволікають на пошук відповідного місця для транспортування. Доступна ціна — один з основних аргументів на користь купівлі цього адаптера.
id ny-00-00000701
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
| Для пристроїв | HTC, Nokia, Sony Ericsson, Motorola, Fly, Garmin, Asus, HP, Prestigio |
| Підключення пристрою | Штатний дріт |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | GRAND |
| Номінальна сила струму | 2 А |
| Довжина шнура | 3 м |
| Вбудований запобіжник | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 12 В |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Автомобільне |
| Призначення | Для відеореєстратора |
| Модель телефону | УНІВЕРСАЛЬНИЙ |
| Вид | Адаптер із вбудованим кабелем |
| Інтерфейс підключення | mini-USB |
| Тип дроту | Круглий |
| Вихідна напруга (output) | 5 V |
| Довжина кабелю, м | 3 |
| Сила тока, А | 2.0 |
- Ціна: 240 ₴


