
Зарядний пристрій автомобільний 2 порти — адаптер металевий Baseus Square Metal QC 3.0 30 W 2 USB CCALL-DS0S
380 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 430079
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний пристрій автомобільний Baseus Square Metal QC 3.0 30 W 2 USB
Baseus Square Metal QC 30W являє собою компактний і стильний автомобільний зарядний пристрій, який забезпечує швидке й безпечне заряджання до двох ґаджетів одночасно. Модель має міцний алюмінієвий корпус і сучасний лаконічний дизайн. Вбудована система захисту оберігає від перегрівання, перевантаження мережі, стрибків напруги та короткого замикання.
Особливості автомобільного зарядного пристрою Baseus Square Metal QC 30 W (CCALL-DS01):
- Одночасне заряджання двох USB-пристроїв (максимальна вихідна потужність 5V/2.4A);
- Підтримка функції швидкого заряджання Qualcomm Quick Charge 3.0;
- Корпус виготовлений з анодованого алюмінію, стійкого до різних зовнішніх пошкоджень.
| Бренд | Baseus |
|---|---|
| Вихідний роз'єм | USB |
| Кількість виходів в адаптері | 2 |
| Максимальна потужність заряджання | 30W |
| Вихідний струм | 1.5A / 20V, 2.5A / 12V, 3.0A / 5V, 3.0A / 9V, 4.5A / 5V, 5.0A / 4.5V |
| Кабель у комплекті | Немає |
| Індикація заряджання | Да |
| Функція швидкого заряджання | Huawei Super Charge (SCP), Qualcomm Quick Charge 2.0, Qualcomm Quick Charge 3.0, Samsung Fast Charge |
| Колір | Black |
| Розміри, мм | 40 х 23 х 23 |
| Вага, г | 19 |
Артикул CCALL-DS0S
CCALL-DS01 — mk-00000087364
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
| Для пристроїв | HTC, Samsung, Apple, Nokia, Sony Ericsson, Motorola, Prestigio, ViewSonic, Zopo, Sony, Xiaomi |
| Підключення пристрою | 2 USB роз'єми |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Baseus |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Номінальна сила струму | 4 А |
| Індикатор роботи | Так |
| Вбудований запобіжник | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Колір | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴








