
Монітор Xiaomi Mi Desktop Monitor 27 (BHR4975EU)
6 799 ₴
- В наявності
- Код: 17246
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Якість зображення професійного рівня з роздільною здатністю FHD 1920×1080 дала змогу створити умови для трансляції максимально реалістичної картинки. Колірне охоплення sRGB 100% стало запорукою соковитості кожного відтінку без догляду в «брудні» варіації. Незалежно від того, з якою метою використовується обладнання (робота, дозвілля, навчання, ігри) — візуал буде приголомшливим.
Забудьте про синій спектр, який призводить до напруження сітківку. Модель сертифікована за стандартами TÜV Rheinland, що підтверджує нешкідливість випромінювань, що відбивається. З таким фільтром користувач зможе провести за комп'ютером набагато більше часу, що ніяк не зменшить його працездатність.
У Xiaomi Mi Desktop Monitor 27 прекрасні кути огляду — 178°. Маючи такі функціональні можливості, він забезпечує комфортний перегляд контенту під будь-яким кутом, хай де ви будете. Спотворення кольорів або форм об'єктів виключене. Підвищена світлопропускна здатність матриці IPS і якість FHD стали базою для ідеальної картинки.
Концепція зовнішнього оформлення використовує популярний метод 3-сторонньої тонкорамкової конструкції. За такого підходу зберігається витонченість усієї оболонки, а також створюються умови для комфортнішого сприйняття зображення, коли немає відволікального обрамлення. З таким корпусом багатооніторний формат стає візуально естетичнішим, а ефект занурення реалізується на всі 100%.
Загалом корпус має дуже витончений вигляд, маючи товщину в найтоншому місці 7.5 мм. Завдяки цьому його можна розташувати на будь-якому столі в будь-яких інтер'єрних умовах. Задня панель плоска та не має витичних елементів. Максимально проста форма з лаконічним дизайном — найкраща у своєму роді.
Деталі, що відповідають за ергономіку, дають змогу створити комфортне середовище, зручне для тривалих робочих сесій. Положення монітора регулюється під будь-яким кутом. Навігація здійснюється всього за допомогою однієї кнопки. Нею ж монітор Xiaomi Mi Desktop Monitor 27 вмикають і вимикають. У вашому розпорядженні функціональні порти для під'єднання додаткового обладнання (VGA HDMI, DC IN, аудіовхід).
Тип матриці — IPS
Технології — WLED-підсвітка
Максимальна роздільна здатність 1920x1080
Співвідношення сторін — 16:9
Сенсорний екран-ні
Час відгуку матриці — 6 мс
Яскравість дисплея — 300 Кд/м2
Контрастність — 1 000:1
Частота оновлення екрана — 75 Гц
Максимальна кількість кольорів — 16.7 млн.
Кут огляду — 178°/178°
Кількість виходів — 1 x VGA, 1 x HDMI, 1 x miniJack 3.5 mm
Технологія FreeSynс — Немає
Технологія G-Sync — Немає
Стандарт кріплення на стіну — Ні
Вбудовані колонки — Ні
Комплектація: Монітор
Підставка
HDMI кабель
Шнур живлення
Інструкція
Гарантійний талон
id ci881804
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Сенсорний екран | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 8 міс |
| Стан | Новий |
| Частота поновлення | 75 Гц |
| Розміри | |
| Ширина | 613.2 мм |
| Висота | 476 мм |
| Глибина | 205.3 мм |
| Вага | 4.3 кг |
- Ціна: 6 799 ₴






