
Зарядний комплект Hoco n30 glory pd 65 W three-port (2 c1a) fast charger set
990 ₴
- Немає в наявності
- Код: 11369
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Зарядний комплект Hoco n30 glory pd 65 W three-port (2 c1a) fast charger set
3 порти — 1 спідн-а + 2 спідн-с
Потужність 65 ватів
Комплект із кабелем Type-C
Штрих код 6931474784162
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 5 А |
| Сила вихідного струму | 5 - 8 А |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Потужність | 65 Вт |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 990 ₴






