
Зарядний кабель microUSB — Hoco c81a блок живлення набір білий
206 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 11648
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Зарядний + кабель Hoco c81a набір комплект із кабелем micro-USB
Мережевий зарядний пристрій Hoco C81A — сучасний та універсальний зарядний пристрій для ваших смартфонів і планшетів. Під'єднується до електромережі через стандартні розетки та має роз'єм живлення USB. До комплекту із зарядним пристроєм входить кабель USB — microUSB
Особливість — кабель microUSB у комплекті
фірмовий аксесуар Hoco
Модель c81a
- Напруга — 5v
- Сила тока - 2.1A
combo набор, комплект 2 в 1
Штрих код 6931474727954
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для телефону |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Номінальна сила струму | 2.1 А |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Вихідна потужність | 10.5 Вт |
| Потужність | 10.5 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 206 ₴







