Медиаплеер Google Chromecast 4K with Google TV White (GA01919-US) — це модель нового покоління компактного медіаплеєра від Google.
Пристрій підтримує Google Assistant і вбудований Chromecast.
Медіаплеєр працює під керуванням операційної системи Android TV.
ТБ-бокс має на борту 4-ядерний процесор Amlogic S905D3. Як графічне відео пришвидшувача використовується Mail-G31 MP2 GPU. Цей чипсет споживає мало енергії, тому приставка не перегріватиметься, а програми виконуватимуться на високих швидкостях.
Google Chromecast 4 такі інтерфейси: HDMI, USB Type-C power
Для під'єднання ТБ бокса до інтернету використовується двосмуговий вбудований WI FI 2.4G/5G. У приставці є модуль Bluetooth
- Дивіться улюблені розваги, включно з прямими телетрансляції, у роздільній здатності до 4K HDR; Відкрийте для себе понад 700 000 фільмів і серіалів, а також мільйони пісень
- Насолоджуйтеся швидким потоковим передаванням і кришталево чистим зображенням із роздільною здатністю до 4K і яскравішими кольорами з HDR
- На головному екрані зображаються фільми та телепередачі з усіх ваших сервісів в одному місці
- Натисніть кнопку Google Assistant на пульті дистанційного керування і використовуйте голосовий пошук, щоб знайти улюблені програми з настроювання, жанру, актору тощо; керуйте гучністю, відтворюйте музику та отримуйте відповіді без допомоги рук
-
Використовуйте свій телефон або планшет, щоб транслювати фільми, передачі й багато іншого прямо на телевізор
Bluetooth 4.0
Wi-Fi 802.11 a/c
Максимальна роздільна здатність — 4K Ultra HD (3840x2160)
Категорія пристрою
Процесор — Amlogic S905D3 WI-FI — 2,4G / 5G
Порти: HDMI, USB Type-C power
ОС - Андроїд TV
Артикул GA01919-US
id ol-00 leo-200088135
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | |
| Тип | HD медіаплеєр |
| Портативний | Так |
| Виходи | HDMI |
| Інтерфейси | Wi-Fi, Bluetooth |
| Максимальна роздільна здатність відео | FullHD |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 162 мм |
| Ширина | 61 мм |
| Висота | 12.5 мм |
| Вбудована пам'ять | 8Гб |
| Додаткові характеристики | |
| Оперативна пам'ять | 2Гб |
- Ціна: 7 900 ₴









