
Мережевий зарядний пристрій ZMI HA833 Fast Charging 65 W (2 USB + USB-C)
1 850 ₴
- Немає в наявності
- Код: 11718
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Мережевий зарядний пристрій ZMI HA833 Fast Charging 65 W (2 USB + USB-C)
ZMI Fast Charging 65W 2-USB+UCB-C (HA833) — багатопортове швидке заряджання
Зробіть життя простішим : Давно мрієте про пристрій, який допоможе зарядити кілька ґаджетів швидко й одночасно? Таке заряджання допоможе зробити поїздки зручнішими, а роботу з кількома пристроями простіше.
Потужність заряджання 65 Вт — на 3 виходи — USB-C+USB-A+USB-A
Кожен із портів має максимальну вихідну потужність, оскільки для USB-C — 45 Вт, USB-A — 20 Вт. Заряджання сумісне з більшістю пристроїв на ринку та може заряджати два пристрої методом швидкого заряджання.
Зарядний пристрій із компактним дизайном і трьома портами
ZMi HA833 — універсальний мережевий зарядний пристрій, обладнаний трьома портами, що має потужність 65 Вт, який до того ж має досить компактний корпус розміром 70.6 x 70.6 x 26.5 мм і може використовуватися для заряджання різних девайсів, зокрема і деяких моделей ноутбуків.
Загальна потужність — 65 Вт
Один інтерфейс USB-C і два інтерфейси USB-A, загальна потужність трипортового виходу досягає 65 Вт MAX, що дає змогу заряджати три пристрої одночасно.
ZMi HA832 підтримує одночасне швидке заряджання на портах USB типу C і USB-A, і може використовуватися для живлення ноутбуків, обладнаних портами USB Type-C.
Змінний штекер
Змінні вилки, які легко замінити, підходять для понад 200 країн і регіонів у всьому світі, що дасть змогу зарядити ґаджет практично в будь-якій країні світу.
Підтримує заряджання багатьох пристроїв
ZMi HA833 може використовуватися для заряджання більшості пристроїв на ОС Android та iOS.
Надійний захист
Використовуючи високоякісні мікросхеми, інтелектуально ідентифікуйте та погоджуйте струм пристрою доступу та захищайте акумулятор від пошкоджень.
ZMi HA832 обладнана багатьма технологіями безпеки, зокрема, захистом від перенапруги, перевантаження за струмом для виходу та входу; функцією відстеження перегрівання; моніторингом короткого замикання тощо.
Множинний захист гарантує безпечне використання, підвищення ефективності й ефективніше заряджання.
| Бренд: | ZMi |
| Модель: | HA833 |
| Матеріал: | Поликарбонат |
| Кількість вихідних портів: | 1 x USB тип C, 2 x USB-A |
| Вхід: | 100-240В ~ 50 / 60 Гц, 1.8 А |
| Вихід: | USB-C (використовувати окремо): 5.0 В ⁇ 3.0 А / 9.0 В ⁇ 3.0 А / 12 В ⁇ 3.0 А / 15 В ⁇ 3.0 А / 20 В ⁇ 3.25 А (макс. 65 Вт) USB-C (кілька портів використовуються одночасно): 5.0 В ⁇ 3.0 А / 9.0 В ⁇ 3.0 А / 12 В ⁇ 3.0 А / 15 В ⁇ 3.0 А / 20 В ⁇ 2.25 А (макс. 45 Вт) МАХ USB-A или USB-C + USB-A: 5.0 В ⁇ 3.0 А / 9.0 В ⁇ 2.0 А / 12 В ⁇ 1.5 А (макс. 18 Вт) МАХ USB-A х 2 или USB-C + USB-A х 2: Два порти A розділяють 5 В два 3.6 A 18 Вт MAX |
| Робоча температура: | 0 °C - 40 °C |
| Розміри: | 70.6 x 70.6 x 26.5 мм |
| Сумісні моделі ноутбуків: |
MacBook Pro 13 2016 (А1706) ThinkPad X270 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZMI |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 5 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Потужність | 65 Вт |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
- Ціна: 1 850 ₴




