
Зарядний пристрій Baseus GaN5 Pro Fast Charger C+U 100 W з кабелем Type-C to Type-C чорний
2 570 ₴
- Немає в наявності
- Код: 11756
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Зарядний пристрій Baseus GaN5 Pro Fast Charger C+U 100 W EU Cable Type-C to Type-C 100 W
Мережевий зарядний пристрій нового покоління, який поєднує в собі дуже маленький розмір і вагу водночас підтримує технологію швидкого заряджання Quick Charge, що забезпечить швидкий заряд будь-якого ґаджета. Модель має 1 вихід Type-C і 1 вихід Type-A. Універсальний пристрій може використовуватися для підзаряджання мобільних ґаджетів і ноутбуків.
2 порти юсб і юсб-с
Потужність 100 ватів
Кабель 100-вт юсб-с — юсб-с у комплекті
Артикул CCGP090201
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 5 А |
| Сила вихідного струму | 2.4-10 А |
| Вихідна потужність | 100 Вт |
| Потужність | 100 Вт |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Виробник | Baseus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 570 ₴


