Адаптер мережевий Hoco C111A 2 виходи 30 ватів
Сила тока 3А
Потужність 30 W
Оригінальний товар.
Категорія: Зарядні пристрої, Мережеві (адаптери)
Особливості
- 2 USB-порти
- Захист від перевантаження за струмом
- Захист від перенапруги
- Захист від короткого замикання
Штрих код 6931474790866
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 30 Вт |
| Потужність | 30 Вт |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 496 ₴






