Зарядний адаптер Ldnio A4808Q 65W блок живлення з екраном
Мережевий зарядний пристрій LDNIO A4808Q — технологічний аксесуар, який виділяється винятковою надійністю й універсальністю.
Ця модель стане чудовим вибором для домашнього використання, сумісна з величезною кількістю сучасних портативних ґаджетів, підтримує PD3.0 і QC3.0, обладнана зразу 4 інтерфейсами, завдяки чому зможе повноцінно замінити кілька адаптерів.
Аксесуар має привабливий зовнішній вигляд і практичну конструкцію. Його корпус виготовлений з округленими бічними ребрами, лицьова панель має приємну на дотик текстуровану поверхню та глянсову накладку, що прикриває LED дисплей, який зображає силу струму та напругу.
На нижній панелі є протиковзні накладки, на одній із бічних — роз'єм для під'єднання мережевого кабелю, а на другій — пара USB-портів і пара роз'ємів Type-C.
Мережевий адаптер Ldnio з чотирма USB-портами дає змогу заряджати кілька пристроїв під керуванням Android або iOS.
Пристрій підтримує режим швидкого заряджання.
Максимальна потужність на виході кожного з роз'ємів Type-C може досягати 65 Вт, USB — 30 Вт. Загальна потужність на виході всіх роз'ємів під час заряджання 4 ґаджетів становить 40 Вт.
id mma00
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LDNIO |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Номінальна сила струму | 5 А |
| Сила вихідного струму | 5 - 8 А |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Потужність | 65 Вт |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
- Ціна: 839 ₴






