
Мережевий адаптер TP-LINK UB400 Bluetooth 4.0 Nano
389 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 17813
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Мережевий адаптер TP-LINK UB400 Bluetooth 4.0 Nano
Bluetooth 4.0 — з низьким енергоспоживанням, зворотна сумісність з V3.0/2.1/2.0/1.1.
Не вимагає встановлення драйвера — працює автоматично на Win 8, Win 8.1 і Win 10.
Мініатюрний розмір — портативність і висока продуктивність.
Підтримка операційних систем — Windows 10/8.1/8/7/XP
Версія Bluetooth — 4.0
Інтерфейс під'єднання — USB 2.0
Кількість пристроїв, що під'єднуються — 1 шт.
Радіус дії в приміщенні — 20 м
Матеріал — пластик
Робоча температура: 0°C - 40°C
Температура зберігання: -40°C - 70°C
Відносна вологість повітря під час експлуатації: 10% — 90%, без утворення конденсату
Відносна вологість повітря під час зберігання: 5% - 90%, без утворення конденсату
Габарити 18.9 x 14.8 x 6.8 мм
Артикул
ci-709932
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Країна виробник | Китай |
| Швидкість передачі даних | 300 Мбіт/сек |
| Тип антени | Зовнішня |
| Кількість антен | 1 шт. |
| Довжина | 18.9 мм |
| Ширина | 14.8 мм |
| Висота | 8.8 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 389 ₴






