
Зарядний автомобільний 3 порти Baseus Golden Contactor Pro Triple 65 W CGJP010013
891 ₴
- Немає в наявності
- Код: 12766
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Західний адаптер автомобільний Baseus Golden Contactor Pro Triple Fast Charger Car Charger CGJP010013
Тип автозарядний, автомобільний адаптер живлення
Бренд Baseus
Модель Golden Contactor Pro Triple Fast Charger Car Charger
Порти - 3 штуки - 1USB + 2Type-c
Потужність 65W/3A
Артикул CGJP010013
id km-000073942 mt-730676 up-000009754
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Адаптер |
| Тип | Автомобільний |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 4 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Потужність | 65 Вт |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Напруга живлення | 12 В |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 891 ₴






