
Зарядний пристрій для Xiaomi Mi Band 7 Pro кабель 1 метр чорний
295 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 77473
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Зарядний пристрій для Xiaomi Mi Band 7 Pro кабель 1 метр чорний
Зарядний пристрій для Xiaomi Mi Brand 7 pro — це кабель зі штекером із магнітним конектором, для зручного заряджання вашого пристрою.
Завдяки такій конструкції ви можете бути впевнені, що трекер буде надійно зафіксований на поверхні, а зарядка буде безперебійно.
Корпус зарядного пристрою виготовлений із високоякісних матеріалів і обладнаний механізмом захисту від перегрівання та стрибків напруги.
| Призначення | Для фітнес-браслетів |
|---|---|
| Сумісні моделі | Xiaomi Mi Smart Band 7 Pro |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | TPU і ABS-пластик |
| Додатково | Напруга: 5 В Сила тока: 250 A |
| Габаритні розміри | Довжина кабелю: 100 см |
id tuv-19947
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для розумних годин |
| Вид | Адаптер |
| Тип | Кабель USB |
| Сила вихідного струму | 1.5 - 2 А |
| Потужність | 7.5 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 295 ₴






