
Адаптер мережевий Hoco Vast C42A 1 USB-блок зарядний чорний
289 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 100124
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Hoco C42A Vast power зарядний пристрій з одним портом EU вилка з підтримкою швидкого заряджання QC 3.0 QC2.0 FCP AFC
1. Вхідна напруга: AC100-240V, 50/60Hz, 0.5A.
2. Вихідна напруга: DC3.6V — 6.5V/3.0A, 6.6V — 9V/2.0A, 9.1V — 12V/1.5A, 18W, тому Ви можете заряджати свій пристрій із максимальною швидкістю.
3. Європейський стандарт штепсельної вилки.
4. Повне підтримання швидкого заряджання QC3.0/QC2.0, швидкого заряджання Huawei FCP, а також швидкого заряджання Samsung AFC.
5. Завдяки вогнестійкому матеріалу РС і корпусу з алюмінієвого сплаву зарядний пристрій довговічний.
6. Довжина * ширина * висота: 65 * 38 * 30 мм. Вага всього 35 грамів.
id tuv-1342
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 18 Вт |
| Потужність | 18 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кабель в комплекті | Без кабелю |
| Бренд | HOCO |
| Сила струму (А) | 3.0 A |
| Швидка зарядка QC|PD | Да |
| USB для зарядки | 1USB |
| Доп. роз'єми | Без дод. роз'ємів |
| Зарядка за технологією QI | Немає |
| Показник заряду | Без показника |
| Потужність (W) | 18W |
- Ціна: 289 ₴





