
Зарядний адаптер 4 порти Ldnio A4404 зарядний пристрій 4 USB 4.4A
298 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 101142
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Зарядний адаптер 4 порти Ldnio A4404 зарядний пристрій 4 USB 4.4A
Тип — Зарядний блок живлення, мережевий адаптер
Виходи 4 порти
Бренд Ldnio
Модель A4404
4USB 4.4A
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
| Для пристроїв | HTC, Samsung, Apple, Nokia, Sony Ericsson, Motorola, Fly, Asus, Sony, Xiaomi |
| Підключення пристрою | 4 USB роз'єми |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | LDNIO |
| Напруга живлення | 220 В |
| Номінальна сила струму | 4.4 А |
| Індикатор роботи | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кабель в комплекті | Без кабелю |
| Бренд | Ldnio |
| Сила струму (А) | 4.4A |
| Швидка зарядка QC|PD | Немає |
| USB для зарядки | 4USB |
| Доп. роз'єми | Без дод. роз'ємів |
| Зарядка за технологією QI | Немає |
| Показник заряду | LED Індикатор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 298 ₴









