
Блок живлення 2 порти — Адаптер мережевий Hoco Victoria C62A 2 USB 2.1 А білий
271 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 331961
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Блок живлення 2 порти — Адаптер мережевий Hoco Victoria C62A 2 USB 2.1 А білий
Тип — СЗП, Адаптер, зарядний пристрій, Блок живлення
Виходи — 2 порти USB-A
Бренд Hoco
Модель Victoria C62A
Сила тока 2.1А
колір білий
EAN 6957531094944
id up-000001961
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Адаптер |
| Тип | Мережевий |
| Номінальна сила струму | 2.1 А |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Вихідна потужність | 10.5 Вт |
| Потужність | 10.5 Вт |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Напруга живлення | 220 В, 5В |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Ні |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Ємність акумулятору | 0 мА/год |
| Кількість роз'ємів | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOCO |
Інформація для замовлення
- Ціна: 271 ₴



