
Зарядний пристрій — адаптер HOCO C85A Bright dual port charger блок живлення 2 порти білий
335 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 106864
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Зарядний пристрій адаптер HOCO C85A Bright dual port charger блок живлення 2 порти білий
Hoco C85A Bright зарядний пристрій
2 виходи — 1 USB-USB/1Type-C — 18W і Type-C 20W вихід
EU штекер, підтримка для PD20W, для QC, для FCP, для AFC
1. Матеріал: вогнетривкі ABS + PC.
2. Вихід: загальний вихід — 5V/3A, USB-A — 18W (QC/FCP), Type-C — 20 W (PD/QC).
3. EU штекер.
4. Підтримка для PD20W, для QC, для FCP, для AFC тощо.
5. Розмір: 85.5*46*32.5мм. Вага: 51 г.
Сила тока 3A
Підтримка стандартів швидкого заряджання PD 20W/QC3.0
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Потужність | 20 Вт |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кабель в комплекті | Без кабелю |
| Бренд | HOCO |
| Сила струму (А) | 5A |
| Швидка зарядка QC|PD | Да |
| USB для зарядки | 1USB |
| Доп. роз'єми | Type-c |
| Зарядка за технологією QI | Немає |
| Показник заряду | Без показника |
| Потужність (W) | 20W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 335 ₴






