
Адаптер сетевой HOCO Lightning cable Speedy dual port charger set N7 |2USB, 2.1A| (Safety Certified)
166 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 106875
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Комплект Hoco N7 Speedy
зарядное устройство, два USB 2.1A выхода, EU штекер, набор с кабелем для Lightning
1. Материал: огнеупорный PC.
2. Выход: общий выход 5V / 2.1A, выход одного порта 5V / 2.1A.
3. EU штекер.
4. Размер: 84*42*27мм. Вес: 36г. Вес набора с кабелем 50г.
5. Набор с зарядным кабелем 1м.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Номінальна сила струму | 2.1 А |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Вихідна потужність | 10.5 Вт |
| Потужність | 10.5 Вт |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Ні |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кабель в комплекті | Lightning |
| Бренд | HOCO |
| Сила струму (А) | 2.1 A |
| Швидка зарядка QC|PD | Немає |
| USB для зарядки | 2USB |
| Доп. роз'єми | Без дод. роз'ємів |
| Зарядка за технологією QI | Немає |
| Показник заряду | Без показника |
Інформація для замовлення
- Ціна: 166 ₴






