
HUB адаптер мережевий with touch LED Lamp LDNIO SC2311 2500W, 2Sockets, 2 USB/1Type-C 20W
699 ₴
- В наявності
- Код: 107458
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тип - адаптер 220 в, хаб - разветвитель, переходник сетевой
Оснащен ночником лампой - with touch LED Lamp
2 розетки - 2Sockets + 3 порта (2USB / 1Type-C)
Мощность порта юсб-с 20W
Мощность розеток 2500W
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LDNIO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип подовжувача | Розгалужувач |
| Кількість вихідних розеток | 2 шт. |
| Вимикач | Так |
| Довжина шнура | 0.06 м |
| Вхідна вилка | Євро |
| Вихідна розетка | Євро |
| Кількість жил | 3 |
| Колір корпусу | Білий |
| Зовнішня розетка | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Напруга | 220 В |
| Потужність навантаження | 2500 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | white |
| Кабель в комплекті | Без кабелю |
| Бренд | Ldnio |
| Сила струму (А) | 3.0 A |
| Швидка зарядка QC|PD | Да |
| USB для зарядки | 2USB |
| Доп. роз'єми | Type-c |
| Зарядка за технологією QI | Немає |
| Показник заряду | Без показника |
| Потужність (W) | 20W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴











