
Адаптер мережевий HOCO Type-C to Lightning cable Rigorous charger set N19 чорні
790 ₴
- Немає в наявності
- Код: 107846
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Набір із зарядним кабелем 1 м Type-C на Lightning
Зарядний адаптер.
hoco n19 rigorous pd25w зарядний пристрій
eu штекер
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 25 Вт |
| Потужність | 25 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кабель в комплекті | Lightning |
| Бренд | HOCO |
| Сила струму (А) | 3.0 A |
| Швидка зарядка QC|PD | Да |
| Доп. роз'єми | Type-c |
| Зарядка за технологією QI | Немає |
| Показник заряду | Без показника |
| Потужність (W) | 25W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 790 ₴





