Блок живлення мережевий HOCO Rigorous charger N19 25 ватів білий
N19 Rigorous — настінний зарядний пристрій, вихід Type-C PD 25 Вт, вилка європейського стандарту, підтримка протоколів швидкого заряджання
1. PD25W (9 В/2,77 А) загалом підходить для швидкого заряджання 25 Вт для мобільних телефонів Samsung і сумісний зі швидким заряджанням 20 Вт для мобільних телефонів Apple.
2. Матеріал: вогнестійкий ПК.
3. Вихід: Тип-C PD 25 Вт.
4. Підтримка PD, QC, AFC, FCP та інших протоколів швидкого заряджання.
5. Вилка європейського стандарту.
6. Розміри: 76*30*30 мм. Вага одного зарядного пристрою: 60 г.
6931474751973 штрих код
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 25 Вт |
| Потужність | 25 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кабель в комплекті | Без кабелю |
| Бренд | HOCO |
| Сила струму (А) | 3.0 A |
| Швидка зарядка QC|PD | Да |
| Доп. роз'єми | Type-c |
| Зарядка за технологією QI | Немає |
| Показник заряду | Без показника |
| Потужність (W) | 25W |
| Основні атрибути | |
| Напруга заряджання | 12 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 658 ₴






