
Зарядний пристрій HOCO Easy charge digital display charger C93A 3USB сам блок
248 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 108522
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Він же Адаптер Мережевий HOCO Easy charge digital display charger set C93A 3USB
- наявність дисплея
- 3 порти юсб
- Сумарна потужність 17 W
- сумарна потужність 17 ватів
3.4 ампера сила струму
Штрих код 6931474760593
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Адаптер |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Номінальна сила струму | 3.4 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 17 Вт |
| Потужність | 17 Вт |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Ні |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кабель в комплекті | Без кабелю |
| Бренд | HOCO |
| Сила струму (А) | 3.4 A |
| Швидка зарядка QC|PD | Немає |
| USB для зарядки | 3USB |
| Доп. роз'єми | Без дод. роз'ємів |
| Зарядка за технологією QI | Немає |
| Показник заряду | LCD Display |
Інформація для замовлення
- Ціна: 248 ₴






