
Блок живлення з кабелем — Адаптер мережевий HOCO Lightning cable C96A 1USB білий
181 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 108937
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Бренд: Hoco
Матеріал: ABS + PC пластик
Вихідний роз'єм: USB
Вихідний струм: 2.1 А
Hoco C96A (1 USB) — мережевий зарядний пристрій, обладнаний роз'ємом USB
Основні характеристики:
- обладнано роз'ємом USB;
- максимальна потужність: 10.5 Вт;
- вбудований захист;
- матеріал: вогнестійкий пластик (АБС + ПК).
Можливості заряджання
Адаптер живлення обладнаний універсальним роз'ємом USB і забезпечує потужність заряджання до 10.5 Вт. Він дає змогу заряджати смартфони, планшети, повербанки та іншу компактну електроніку.
Захисні властивості
Вбудована захисна система регулює процес заряджання, оберігаючи акумулятор пристрою від надструму, перенапруги, короткого замикання та перегрівання.Корпус із термостійких різновидів пластику забезпечує довгий термін експлуатації.
Штрих код 6931474765994
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Номінальна сила струму | 2 А |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Вихідна потужність | 10 Вт |
| Потужність | 10.5 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В, 5В |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Ні |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кабель в комплекті | Lightning |
| Бренд | HOCO |
| Сила струму (А) | 2.1 A |
| Швидка зарядка QC|PD | Немає |
| USB для зарядки | 1USB |
| Доп. роз'єми | Без дод. роз'ємів |
| Зарядка за технологією QI | Немає |
| Показник заряду | Без показника |
- Ціна: 181 ₴





