
Адаптер мережевий HOCO Type-C to Lightning cable single port charge set C101A набір з кабелем
428 ₴
- Немає в наявності
- Код: 108943
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Адаптер сетевой HOCO C101A Type-C to Lightning cable single port charge set набор с кабелем
Тип - комплект, набор, адаптер сетевой с кабелем
Бренд HOCO
Кабель в комплекте Type-C to Lightning
Подтип - сзу 1 порт, single port charge set
Модель C101A
Штрих код 6931474769398
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Потужність | 20 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В, 12 В, 5В |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Blue |
| Кабель в комплекті | Lightning |
| Бренд | HOCO |
| Сила струму (А) | 3.0 A |
| Швидка зарядка QC|PD | Да |
| Доп. роз'єми | Type-c |
| Зарядка за технологією QI | Немає |
| Показник заряду | LED Індикатор |
| Потужність (W) | 20W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 428 ₴









