
Блок живлення Адаптер мережевий BOROFONE Resource charger BA69A 2 виходи 20W білий
225 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 109195
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Тип - СЗУ. Блок питания, Адаптер сетевой
- 2 порта 1 USB + 1 Type-C
- Мощность / сила тока 20W / 3A
- Поддержка быстрой зарядки PD / QC
Бренд BOROFONE
Кабель в комплекте Type-C to Lightning
Модель Resource charger BA69A
1. Материал - огнестойкий АБС + ПК.
2. Выход:
USB – 18 Вт (для QC/для AFC/для FCP).
USB-C — 20 Вт (для PD/для QC/для AFC/для FCP).
USB + USB-C: 5В/3А.
3. Вилка европейского стандарта.
4. Размеры: 83*40*27 мм. Вес одного зарядного устройства: 47 г
EAN 6974443387865
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Потужність | 20 Вт |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина | 83 мм |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кабель в комплекті | Без кабелю |
| Бренд | BOROFONE |
| Сила струму (А) | 3.0 A |
| Швидка зарядка QC|PD | Да |
| USB для зарядки | 1USB |
| Доп. роз'єми | Type-c |
| Зарядка за технологією QI | Немає |
| Показник заряду | Без показника |
| Потужність (W) | 20W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 225 ₴







