
Адаптер мережевий HOCO Leader dual port (2C) charger C108A 35W зарядний блок
573 ₴
- Немає в наявності
- Код: 109188
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Блок питания 2 выхода 35 ватт HOCO Leader dual port C108A белый
Тип - блок зарядный, Адаптер сетевой
Особенность 2 выхода юсб-с
Мощность суммарная 35 ватт
Бренд HOCO
Модель Leader dual port C108A
цвет белый
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Номінальна сила струму | 3.3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 35 Вт |
| Потужність | 35 Вт |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Напруга живлення | 12 В |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кабель в комплекті | Без кабелю |
| Бренд | HOCO |
| Сила струму (А) | 3.0 A |
| Швидка зарядка QC|PD | Да |
| Доп. роз'єми | Type-c |
| Зарядка за технологією QI | Немає |
| Показник заряду | Без показника |
| Потужність (W) | 35W |
| Тип роз'єму | Type C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 573 ₴










