
Адаптер сетевой HOCO N31 Leader four-port (3C1A) fast charger set + Type-C to Type-C кабель
1 714 ₴
- Немає в наявності
- Код: 109194
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Зарядное устройство HOCO N31 Leader four-port (3C1A) fast charger set с кабелем Type-C to Type-C белое
Тип - СЗУ, комплект для заряда , Адаптер сетевой + кабель
Бренд HOCO
Модель Leader 4-port fast charger set N31
Мощность 100 Вт
Порты 3 Type-C + 1 * USB
Type-C to Type-C кабель в комплекте
EAN 6931474784186
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 4 А |
| Сила вихідного струму | 4 - 4.9 А |
| Вихідна потужність | 100 Вт |
| Потужність | 100 Вт |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кабель в комплекті | Type-C to Type-C |
| Бренд | HOCO |
| Сила струму (А) | 5A |
| Швидка зарядка QC|PD | Да |
| USB для зарядки | 1USB |
| Доп. роз'єми | Type-c |
| Зарядка за технологією QI | Немає |
| Показник заряду | Без показника |
| Потужність (W) | 100W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 714 ₴










